Constans


BIURO DORADZTWA EKONOMICZNEGO


wczytywanie...

CONSTANS

BIURO DORADZTWA EKONOMICZNEGO

Profesjonalna i kompleksowa obsługa księgowa

O firmie

Biuro doradztwa ekonomicznego CONSTANS

Prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz obsługi księgowej?

Chcesz zlecić rozliczenia przychodów i kosztów specjalistom?

Jesteś zdecydowany na outsourcing usług księgowych?

Nasze biuro rachunkowe zlokalizowane w Krakowie wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Wieloletnie doświadczenie gromadzone przez nasz personel sprawia, że możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę księgową. Pełna księgowość prowadzona jest przez BIURO DORADZTWA EKONOMICZNEGO CONSTANS SP. Z O.O., natomiast BIURO DORADZTWA EKONOMICZNEGO JANUSZ RYBSKI zajmuje się podatkową księgą przychodów i rozchodów, a także zryczałtowanymi formami rozliczeń. Nasze usługi księgowe świadczone są nie tylko dla firm z Krakowa i okolic, ale także dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych z całej Polski. Klienci obdarzają nas zaufaniem, powierzając prowadzenie księgowości firmy oraz doradztwo w kwestiach podatkowych, a my dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone sprawy były wykonane rzetelnie według obowiązujących przepisów prawa.

Dbamy o to, aby każdorazowo nawiązywana współpraca z klientem, bez względu na to, czego ma ona dotyczyć, była oparta na fundamencie solidności, obopólnego zaufania oraz fachowości świadczonych usług księgowych. Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy mogą konkurować z najlepszymi ekspertami z branży księgowo-rachunkowej. Posiadają odpowiednie wykształcenie, certyfikaty i bezcenne doświadczenie pozwalające świadczyć na najwyższym poziomie usługi księgowe klientom zwracającym się do naszego biura z konkretnymi problemami.

Śledzimy na bieżąco wszelkie zmiany w prawie podatkowym, w tym ustawy, rozporządzenia i inne akty prawne, co przekłada się na niezmienne stosowanie wyłącznie aktualnych przepisów podczas naszych działań zawodowych.

Możemy zagwarantować Państwu, że będziemy z należytą starannością i w oparciu o aktualne przepisy ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku od towarów i usług, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, przepisów wykonawczych do tych ustaw oraz innych aktów prawnych, interpretacji ogólnych oraz najnowszej linii orzecznictwa prowadzić Waszą księgowość. Zapraszamy do naszego biura w Krakowie, a przekonacie się Państwo, że wypełnianie obowiązków wobec fiskusa nie musi oznaczać konieczności zatrudniania wykwalifikowanych księgowych w Waszej firmie, czy samodzielnego studiowania przepisów podatkowych oraz przepisów dotyczących zasad prowadzenia ksiąg.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń osobiście

Wyślij wiadomość

Szczegóły

Wielopole 18B, 31-072 Kraków

12 421 76 70

12 421 68 60

12 421 54 16

12 422 47 96

sekretariat@bdeconstans.pl

Czas pracy

Poniedziałek - piątek

7:30 - 15:30

Doradca podatkowy Janusz Rybski przyjmuje interesantów po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu spotkania.